Відгук від постійного клієнта .
Користувалися послугами садочку до 2022 року , вирішили також і 2х інших діток віддати в садок в 2026.
Нажаль зустрілись з дуже не професійною командою на відділенні Деміївська 18.
В процесі спілкування з батьками вихователь молодшої групи вела себе не коректно , висувала притензії по причині того що старший син пізніше засинає і погано їсть на етапі адаптації (хоча перші дні поки вихователь була в відпустці було все добре ). Спілкувалась з батьками не в належному тоні , зворотній звʼязок батьків її не цікавив.
По результату адаптації садок зробив рішення взяти одну дитину але не іншу .
Директор садочку Яна адекватних пояснень не надала, рішення було прийнято по причині дискримінації дитини по інтелектуальному принципу прикриваючись іншими видуманими причинами.
Дитина чемна , спокійна , не агресивна , проте має затримку в мовленнєвому розвитку. Не зважаючи на це має навички горщика , та самостійного харчування .
Дитина вже відвідувала садок на протязі попереднього року в іншому місті , проблем не мала.
Звісно садок втратив клієнта.
Зворотній відгук надати на гарячій лінії не вдалося.
Не рекомендую