вхід через Google

 

авторизація

Раскрыть карту
Отзывы (50)
от

Подобається
В садочку дитина завжди сита, доглянута і зайнята чимось корисним. Знаю, що якщо щось трапиться — одразу скажуть. Довіра на всі 100%
от

Відмінно!
Дитина каже, що в класі є дисципліна, але без криків. Пояснюють, домовляються, поважають. Для мене це головне.
от

Усе подобається)
Подобається комунікація вихователів із батьками. Немає відчуття, що ти щось випрошуєш або заважаєш. Все відкрито і по-людськи.
от

Я можу рекомендувати.
У школі чисто, комфортно, все організовано. Для мене як для мами важливо, що дитина під наглядом і в нормальних умовах.
от

Задоволена.
Престиж — це зовсім інший рівень. Атмосфера тепла, вчителі уважні, дитина стала впевненішою й стараннішою. Дуже вдячні!
от

Супер
Мало де такий підхід зустрінеш як в Престижі, ви - молодці!
от

В минулій школі були проблеми з вчителькою математики
А в Престижі синочок в захваті від нової вчительки і дуже полюбив цей предмет. Та і в принципі всі викладачі дуже гарні і справжні знавці своєї справи.
от

Вчителі і вихователі у Престижі, низький вам уклін!
Доня ходила спочатку в садочок, тепер у школу, і ми прям бачимо і відчуваємо скільки душі ви вкладаєте в діточок.
от

Очень довольна!
Сын уже третий год в Престиже учится, думаю, что на следующий год и дочку в садик сюда отдадим, а потом и в школу переведем. Удобно и спокойно, то что надо
от

Все подобається
Тут чудовий дитячий садок, думаю, і в школу сюди далі доня ходитиме. Їй подобається і нам простіше.
от

Чудово
Моя Сонєчка ходить в садочок на неповний день. Зручно і по грошах безкоштовно виходить після компенсації. Дуже вдячні!
от

Рекомендую!!
Відмінна шкільна освіта і факультативи під одним дахом, дуже зручно.
от

Дуже подобається
Настільки приємний заклад, що єдине, про що шкодую, що не знала про нього раніше, а лише недавно сина сюди перевели зі звичайної школи.
от

Самі задоволені і всім рекомендуємо.
У Престиж син пішов у 7й клас, дуже раді. Тут є все, і школа, і творчі студії, і годують шикарно. Рекомендуємо.
от

Не советую
Мы ходили и в гос. садик и в частный, и имея опыт есть с чем сравнивать.
Пришли в Престиж, потому что было чуть дешевле, чем в нашем + отзывы же хорошие.
И так мое сложившееся впечатление, садик ничем не отличается от государственного.
Все просто, обычно. Подготовки к школе - мною не замечено.
Последней каплей стал "список канц. товаров".
Я плачу 26 000 в год и должна покупать канц. товары?
Согласитесь это перебор. В группе 7 человек, неужели с этой довольно немалой суммы нельзя на группу купить товары для детей?
25 раз подумайте, прежде чем отдавать ребенка в этот садик.
Когда говорила с директором, пыталась объяснится что-то может не так я понимаю...
Мне было сказано следующее "Я вас что просила сюда идти?"
После этой фразы, я поняла, что на этом все.
от

Спасибо
Спасибо ВОСПИТАТЕЛИ за Вашу роботу
от

Хороший садик
Ходим в сад и летом все нравится с детьми занимаются
от

лучший выпускной
Спасибо воспитателям старшей группы за подготовку в первый класс.
от

ПРЕСТИЖ
Садик хороший
от

Престиж процвітай
На наступний рік йдемо в цей садок, після тортур і черг, зрозуміли, що помилялися, вийде дорожче і по гаманцю, і по здоров"ю бігати по державним садкам, нам в ПРЕСТИЖІ все сподобалося, знайшли те, що шукали
от

ОТЛИЧНЫЙ САДИК
Спасибо за роботу нянечек, воспитателей, всё нам нравится.Особенно чем кормят деток ВСЕМ СПАСИБО
от

А у нас весело и уютно!
Сегодня был свидетелем Масляной в садике, такого веселья не мог представить, очень все понравилось
от

Клас
Дорогие мамочки, кто ищет нормальний садик для своего чада!Садик действительно класный, ребенок не плачет по утрам, а наооборот бежит к воспитателю, уже знает с английского много слов- сами удивляемся, нам все нравится рады, что выбрали именно Престиж........
от

Хороший відгук
Сад маленький, але затишний, все спокійно дітки приглянуті, нагодовані,з ними проводять цікаві заняття!
от

Престиж-кращий!
У нас підготовка до 8 березня бачу рівень свят і розумію, що люди працюють на своїх місцях!!!! Дитині подобається і мені як турботливій мамі!

Последние отзывы о садиках Киева

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Детский сад №736 ГП Антонов

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

Відгук
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №460

Дуже задоволені садочком №460 «Яблунька». Тут працюють чудові вихователі, які дійсно люблять дітей і знаходять підхід до кожного. У групах завжди панує тепла та...

каталог садиков Киева