вхід через Google

 
Розгорнути мапу
Відгуки (4)
від

Найкраще що сталося з моїм сином
Цей садок - це найкраще що могло статися з моєю дитиною.
Менше року ходимо, а вже реченнями говорить англійською, наприклад- я йду мити руки, який смачний обід, на вулиці йде дощ. Дитині 4,5 роки. Для мене це був шок))
Дуже цікава програма, чудова організація. То майстер класи з приготування піцци, то виїзд в ліс по гриби, то в музей води, то просто пікнік на Дніпрі, то запрошують ляльковий театр в садочок. Тобто це не просто холодне навчання, тут в діток дійсно вкладають душу. Викладачі викладаються. Вони дійсно стараються щоб малюкам було цікаво. Щоб в них було яскраве дитинство.
Але ще й малювання, заняття з глини, з музики. Приходять запрошені викладачі.
Харчування кейтерінг, досить смачно.
Я задоволена, що ми знайшли цей садок. І мій син ходить туди з задоволенням, і це самий кращий показник.
від

Magic Kids
Дуже задоволена, що обрали саме цей садочок. Гарне відношення, індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагають лагідно адаптуватися, це для мене дуже важливо. Є багато різних занять, малюють, ліплять з різних матеріалів, є англійська та українська мова. Часто влаштовують для діток, різні веселі розваги та квести. Англійська мова на високому рівні, моєму сину 4,5 р, ходить сюди вже більше року, навчили англійською говорити реченнями. Також є дуже хороший логопед, у сина гарні результати.

Приємні, професійні викладачі.
Радуюсь успіхам кожен день.

Дуже вам дякую, ви найкращі !
від

Лучший садик Оболони
Младшая дочь ходит сюда уже больше полугода.

Одни восторги. Мы водили старшую в Ля Малюк, все нравилось. Но привев в этот садик младшую, я поняла, что он в разы круче.
Он пока не раскрученный и деток не много.
Очень нравится, что тут домашняя атмосфера, отношение просто невероятное к детям.
Как огромный бонус - ребенок за полгода (ей 3) с нуля начала говорить достаточно хорошо на английском.
Тут ежедневно (весь день) есть воспитатель, который разговаривает с детьми только на английском, не переходя на укр/рус.
С детками гуляют в любую погоду 2 раза в день. Если дождь, они тоже выходят и дышат воздухом.
По питанию - оно здесь привозное, но достаточно разнообразное. Моя дочь привередливая, но ест с удовольствием.

Рекомендую этот садик всем тем, кто ищет идеальную атмосферу. Ребенок ни разу не проснулся со словами «не хочу идти в садик», а бежит с удовольствием туда всегда. Magic Kids - как вторая семья.

Спасибо вам❤️
від

Прекрасное место для детей!

Останні відгуки про садочки Києва

Чудовий садочок!
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №467

Приємно вражена садочком 467! Територія садочку доглянута, харчування різноманітне, багато приділяють уваги розвитку, творчості та активним іграм. Мій син потрапив...

Чудовий садочок
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №467

Дякуємо нашому улюбленому садочку за щасливе та яскраве дитинство! Особлива подяка вихователям за їхнє безмежне терпіння, мудрість та індивідуальний підхід. Ви...

Про садочок
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №467

Садик отличный ! Воспитатели очень добрые,огромна благодарна вам за ваш труд! Мы хоть и ВПО , нас приняли очень тепло как дома 🫶🏻

дорого , але не якісно
Star10Star00Star00Star00Star00

KMDШ kids Воскресенка

Водили дитину старшу в школу , меншу в садочок. Стурбовані тим, що не належний догляд, несмачне харчування,постійно подають холодним страви. Навчання жахливе ....

дорого , але не якісно
Star10Star00Star00Star00Star00

KMDШ kids Воскресенка

Водили дитину старшу в школу , меншу в садочок. Стурбовані тим, що не належний догляд, несмачне харчування,постійно подають холодним страви. Навчання жахливе ....

Не рекомендую!
Star10Star00Star00Star00Star00

Дитячий садок №467

Садок відверто поганий . Не рекомендую однозначно віддати дітей до цього садочку . Завідуюча амеба все , що робиться в садочку це за кошти батьків. Графік роботи з...

каталог садочків Києва