вхід через Google

 
Розгорнути мапу
Відгуки (10)
від

Садочок не працює
За два роки повномаштабної, садочок так і не запрацював. Перспектив відкриття на сьогодні- жодних. Сумно((( Запитання до усіх відповідальних - "ЯК ТАК?!!!" Чим ви займаєтесь ці два роки??? Чому одні можуть вирішити питання з укриттям, а садочок куди пішли мільйони бюджетних коштів на реконструкцію - не може і не працює ???
від

Слова вдячності!!!
Щиро дякуємо всьому педагогічному колективу та всім працівникам днз 151 за теплу та привітну атмосферу в садочку.
Подяка Войтенко Світлані Іванівні, яка вміло організовує роботу закладу.
Особливо, слова вдячності заслуговують наші вихователі: Надія Василівна та Валентина Миколаївна, 2018-2020 рр., (а також Ірина Євгенівна та Альона Вікторівна, ясельна гр., 2017/18 н.р.).
Спасибі Вам за турботу наших дітей, за їх навчання та виховання, за цікаве дозвілля та за незабутні ранки та свята, які у нас відбувалися.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, жіночого щастя, чемних діток та вдячних батьків.
Спасибі Вам за вашу працю!
З повагою, випускники гр. Калинонька та їх батьки
від

Запрошення
Шановні батьки!
Дитячий садочок №151 набирає дітей в групу раннього віку(1,5-2 рочки) на 2018-2019 навчальний рік.
Довідки за тел. 044-400-31-22

З повагою, адміністрація
від

фу
Зачем гадить там, где ты кушаешь??? Скажи все это открыто в лицо руководству и воспитателям. Хочется прокомментировать одним словом "гидота"!
від

Жах
Просто жах вихователі пяні на робочому місці.Вихователі байдужі до дітей
від

ну и дела
посмотрели о Вашем садике в "тайном агенте"... явно хотят поставить "своего"...сначала спишут деньги на кап. ремонт, а потом назначат "угодного" человека... удачи!!!
від

всем на всех на плевать
В садике может и хорошо вот только заведующая не совсем порядочный человек греица на своих сотрудниках типа соберает деньги на вывоз листьев и не оплачивает больничные листы а начисляет зарплату.
від

Всем не угодишь...
Для меня главное, что мой ребенок ходит в садик с удовольствием. Не знаю в какую группу вы ходите, но в нашей группе воспитатели всегда идут на контакт.
від

Всем не угодишь...
Для меня главное, что мой ребенок ходит в садик с удовольствием. Не знаю в какую группу вы ходите, но в нашей группе воспитатели всегда идут на контакт.
від

все как всегда!
Дет сад151 кормят неплохо,воспитатели вроди ничего но лишних вопросов нелюбят и до 18.00 тоже не хотят сидеть!а вот оплата у всех разная(группы по возрасту одинаковые а оплата разная).

Останні відгуки про садочки Києва

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Дитячий садок №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Дитячий садок №736 ДП...

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

каталог садочків Києва