вхід через Google

 
Розгорнути мапу
Відгуки (12)
від

Не життєрадісний суб'єктивний відгук
Доброго дня. Хотілось би поділитись враженнями від дитсадочка Берізка №306. Маю попередити, що це абсолютно суб'єктивний відгук про роботу вихователів тільки нашої групи Сонечко, і дитсадка, як системи початкового розвитку дитини. Все описане чула і бачила сама, а також за розповідями дитини.
На початку все здавалось дуже дружним до батьків і дітей: в яслах,середній групі до дітей відносились достатньо приємно, батьків також зустрічали з усмішками і добродушно, йшли на деякі ,навіть, поступки у вигляді запізнення на 5-15 хв на сніданок. Але все дуже швидко змінилось, коли ми стикнулись з реальними проблемами- за медичними показниками дитину посадили на безглютенову/безмолочну дієту. Відношення стало прохолодним: оговори за спиною між вихователями, звинувачення про якісь неіснуючі походи до директора зі сторони вихователя Олени Миколаївни, яких не було., це при тому,що офіційна справка була від педіатра, і ми приносили невелику частину своїх продуктів, щоб урізноманітніти меню дитини,- так нам запропонував дитсадок. Ніби всі змірились, адже нас на весь дитсадок було всього 2 дітей з такими "проблемами". Єдина, хто сприйняв нормально цю дієту Ірина Генадієвна, яка і підтримувала більш-менш здорову атмосферу в групі. Але так як дитина на дієті,я мала за день писати, чи буде моя дитина присутньою на наступний день, що було не дуже комфортно, але в зміну Ірини Генадіїївни можна було повідомити і в той же день.
Відколи діти пішли в старшу групу, чомусь розпочалось інше ставлення - в першу чергу до дітей. Вихователі Олена Миколаївна, помічниця Олена Сергіїївна, нажаль, розмовляли з дітьми не належним чином систематично підвищуючи голос і лаячи дітей, хто опісяв туалет, булячи при всіх тих,хто не міг стриматись і трішки опісявся в ліжку. Також ви повинні розуміти, що діти за розкладом в державних установах мають лежати 3 години в ліжку не ворушачись, навіть відкриті очі - порушення, адже "прийде Олена Сергіївна і буде сварити" - пряма мова моєї дитини, який не міг фізично спати десь з 4,5 р. Це були найгірші 3 години.
Нажаль,програма розвитку - просто фіаско: коли дитина читала і рахувала до 100, діти в групі вчили цифру 4,але я розумію, що все індивідуально. З розвиваючих занять - малювання і аплікації з яслів і до старшої групи в кращому випадку 1-2 р на тиждень, і вони з року в рік не відрізняються складністю. Ігор групових на вулиці немає- інколи поливали квіточки разом, що було дійсно цікаво, але в основному я заставала тільки моменти, коли вихователі сиділи в телефоні, а діти дрались або ганяли по майданчику. Спортивних занять неймовірно мало : 1-2 р на місяць в кращому випадку. А уроки музики відкладають окремий шрам на пам'яті дітей. Музична керівниця Прокофьєвна їх просто ненавидить: по 50 разів міняє програму виступу, волає на дітей, може дозволити сказати, що дитина бездарно танцює, тому може не приходити на свято(говорить тільки дитині, звичайно, щоб їй ніхто вдома не повірив). А до батьків таке підлабузництво, що аж противно (суб'єктивна думка). До директора звернулись один раз декількома батьками з приводу організаційного питання, пообіцяти- пообіцяли і нічого не виконали) Ми пішли не дочекавшись кінця "навчального" року, тому що дитина просто цілий рік старшої групи розпочинала день з істерики, що не хоче йти до дитсадочка.
З позитивних моментів: кошти батьків дійсно йдуть на зошити, якусь "косметику" в групі і це видно,але це більше заслуга старшого вихователя, яка цим завідувала. Тому в групі чистенько, приємно і ліжка непогані. Тобто зі сторони зовнішнього вигляду - все дуже добре.
Хотіла б подякувати пречудовій нянечці Тонечці, вона просто сонечко, іноді заміняла Олену Сергіївну, неймовірному логопеду Олені Миколаївні - професіонал своєї справи і просто дуже приємна людина, і Ірині Генадіївни - старшому вихователю.
Резюме: нажаль, зарплатня такої професіїї як вихователь оплачується дуже невдячно, це неймовірно тяжка праця, тому і людей беруть всіх охочих бути в цій системі, а не ці, хто дійсно хоче і любить займатись з дітьми- багатьом просто все одно,впевнена це проблема багатьох закладах державних установ. Але я точно знаю, що є в цьому ж дитсадочку сусідня група, де все інакше : батьки збирали гроші на прописи, діти займались і їми займались. Ніхто не дрався, не бив один одного, тобто вони були зайняті іншим - реальним розвитком, і якби я сама не займалась щоденно розвитком дитини, а розраховуала б тільки на держустанову- він би й досі не був інтелектуально готовий до школи. Тому є люди,яким цікаві діти, а є - яким ні. І застрахованим ніхто не може бути.
Головні недоліки: немає чіткого плану розвитку дітей, однаково якісного для всіх дітей;
недостатня зарплатня для вихователів, через що приходять або люди,щоб відсидіти, або люди,які працюють на щирому інтузіазмі;
немає психолога, щоб перевіряти стан дітей - за 3 роки тільки чула , що вона існує)
від

Номера тел не действительны
К чему здесь указаные тел?
Не один не работает.
Не обслуживается

Указать действующие нельзя? Или удалить не существующие
від

Родители спонсоры сада и благосостояния заведующей
Уважаемые родители, которые только поведут своего ребенка в сад "Березка" № 306, по закону с 2017 года запрещено требовать первоначальный взнос от вас, заведующая вновь поступающим родителям рассказывает, что на взносы родителей сад сделал крышу, новую кухню и собирается делать забор. ЭТО ВРАНЬЕ! Кухню и крышу сделал Труханов, когда только его выбрали мэром. А забор сейчас делает город. Ну никак не садик. Не дайте себя обмануть. Абсолютно ВСЕ делается за счет родителей, но не за первоначальные взносы. Сад хороший, но портит его заведующая, которая прикарманивает деньги с первоначальных взносов. после того, как первоначальный взнос заплачен, если ребенок попадает в группу, где надо что-то ремонтировать деньги опять будут собираться. Даже на площадках все что сделано сугубо за счет родителей и силами родителей.
від

Садик портит персонал!!!!
Красивый и уютный с виду сад 306, ужастно портит персонал. Воспитатели, у которых дома годовалые дети, и от детей уже у них болит голова, вечно орущий и неадекватный музработник, которого подпускать до детей нельзя, и ещё более неадекватная заведующая, жаждующая денег и ничего кроме денег... В саду все родители должны делать за свой счёт , так ещё и этим недовольны!!! Пока заведующую не поменяют обстановка не изменится. Не рекомендую!
від

Нет коррупции и хамству!
В детском саду 306, где заведующей является Чуина Тамара Ивановна , сложилась нездоровая обстановка.Призываем снять с должности ужасного руководителя и человека, далекого от интересов детей, нарушающего их права. Мы считаем, что такое поведение недопустимо, как для работника дошкольного образовательного учреждения, так и для руководителя.
від

Садик на 3-
Все сводится к заведующей. Берет первоначальный взнос, обещает за эти деньги сделать ремонт в группе, но ремонт делают родители исключительно за свой счет, на площадке родители сами все делают и покупают тоже за свой счет. Куда идут деньги от первоначальных взносов непонятно. Крышу сделалала мэрия, ремонт в кухне тоже мэрия. Забор у сада старый. Садик для вас будет хорошим только если попадете в группу с хорошим воспитателем и группой с ремонтом. Хотела заведующая в этом году еще охранника нанять за счет родителей (25 грн в месяц) при чем он ее знакомый и официально его оформлять она не собиралась и естественно никакой ответственности он бы не нёс.
від

круто
работаю музыкальным руководителем в пгт. Иванков Киевской области. Прекрасный утренник, высокая хореографическая подготовка воспитанников. Отлично. Молодцы!!!
від

песня про ангелов на 8 марта
Очень понравилась песня на 8 марта про ангелов скажите что за минусовка
від

выпуск 2013г.
Я работаю муз.руководителем в г.Минске. Восхищена хореографической подготовкой детей и костюмами. Молодцы!!!!!!!! Так держать!!!!!
від

Выпускной бал в детском саду
Здравствуйте, уважаемые коллеги! Я музыкальный руководитель детского сада г Москвы. Просмотрела ваш выпускной бал в ю тубе. Это чудо! Какие костюмы! Московские сады могут позавидовать! Культура, организация, дети на высшем уровне! Спасибо вам большое, за ваш труд! но всё же песни взрослого содержания не приветствую! если нравиться песня, можно использовать минусовку.P.S чем меньше з/плата, тем лучше люди работают!
від

Такой хореографической подготовки к утреннику не встречала ни в одном саду!
Работаю музруководителем екатеринбургского сада. Неплохим... но: посмотрела на ю-июб ваш выпускной...Такой хореографической подготовки к утреннику не встречала ни в одном саду! ни в реале., ни в инете! Как удаётся?!!
від

отзыв
спасибо вам Тамара Ивановна за хороший коллектив,за уют в садике.Вы просто молодец .У вас во всём порядок.

Останні відгуки про садочки Одеси

Не дуже
Star10Star10Star10Star00Star00

Дитячий садок №73

У цьому садочку, мабуть, лише дві групи дійсно хороші 5-та і 7-ма. Коли приходиш за дитиною і бачиш, як в інших групах ставляться до дітей, то складається не найкраще...

Не життєрадісний...
Star10Star10Star00Star00Star00

Дитячий садок №306

Доброго дня. Хотілось би поділитись враженнями від дитсадочка Берізка №306. Маю попередити, що це абсолютно суб'єктивний відгук про роботу вихователів тільки нашої...

Питання
Star10Star10Star00Star00Star00

Дитячий садок №238

Доброго дня! За цим дозволом, який мені надійшов на електронну пошту та відображається в особистому кабінеті, де я реєструвала дитину до дитячого садка, сьогодні у...

Питання
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №6

Скажить будь ласка чи працює садок ? Хочу дитину оформити в Ваш садок

Найкращий садочок
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №106

Дитячий садок залишив у нас лише найтепліші та найприємніші враження. Окремо хочеться подякувати вихователю з великої літери- Вікторії Андріївні, за неймовірну...

Вдячність садочку
Star10Star10Star10Star10Star10

Дитячий садок №73

Великий садочок, в групах багато місця та іграшок для розвитку дитини, багато майданчиків які яскраво та цікаво обустроєні. Вихователі швидко знаходять підхід для...