вхід через Google

 

авторизація

Раскрыть карту
Отзывы (4)
от

Жахливе ставлення до дітей
Доброго вечора!
Чесно кажучи я не очікувала такого відношення помічника вихователя ясельної групи до мого сина!
Виявляється що в посадові обовʼязки няні не входить «мити жопу моїй дитині» з її слів , але вибачте , я працювала в державному дит садку і знаю всі посадові обовʼязки і помічника і вихователя , перше що прописано в ваших посадових обовʼязках ЦЕ ГІГІЄНА ТА ДОГЛЯД ЗА ДИТИНОЮ !!!!
В нас були проблеми зі стулом , але вихователі , помічник вихователя та директор були попереджені і спочатку з розумінням ставились до нашої проблеми .
Вибачте но коли мені надійшов дзвінок від помічника вихователя на емоціях!
Коли ця людина мені почала говорити з завтрашнього дня я буду телефонувати і ви будете по дзвінку приїжджати і мити «ЖОПУ САМІ», Я БІЛЬШЕ ЙОГО МИТИ НЕ БУДУ , а саме найцікавіше що мені сказали що в її посадові обовʼязки це не входить вона спиталась у директора, в мене питання тоді а що в ваші обовʼязки входить ? ( вибачте але це ясла) , потім в кінці прозвучало і вибачте я коли їду додому в мене вонь кала вашого сина під носом 🤷🏻‍♀️
Вибачте але ви знали куди ідете працювати, ми після методів помічника 4 місяця налагоджували миття щоб перестав боятися , психологічні моменти !!!!!
Я в такій ситуації вперше , я без скандалів, без емоцій, пояснень перевела дитину у інший садочок!
Прикро що таке відношення до діток , якщо в вас немає бажання працювати в такій сфері , то не йдіть влаштовуватись або звільняйтесь і ідіть туди де не треба буде МИТИ ЖОПУ ДІТЯМ !!!!!!!!!!
от

Жах
Ніколи не беруть трубку! Дитину влаштувати не реально хоч і приписані прям поряд. Влаштовують тільки за гроші дітей з інших районів! Жах!
от

а нам подобається
а нас все влаштовує, затишний садок!
от

все гірше і гірше
В групах багато дітей несписового складу
іграшок завжди немає
в групах різновікові діти
харчування- то каша вже затухла, то молоко втекло та сморід на весь садок (відкривають вікна та двері)
в укриття самостійно треба купити коремати , термоси та ліхтарики та іграшки
в укритті 2 ліжечка на весь садочок, хоча місце де поставити ліжка є.
в старшій групі 25 дітей (з них 3 інклюзивні дитини) додаткового вихователя немає
в різновіковій групі 15 дітей від 4 до 7 років ( в цій групі 4 інклюзивні дитини), помічника спочатку не було, потім дали до 15,00 год. (але діти до 19,00 години)
майданчики непофарбовані
свята ніякі не проводяться( тільки фото для інстаграм групи роблять, показуха)
немає логопеда, немає психолога.

із плюсів, ще є декілька гарних вихователів, бо багато із штату вже звільнились на 2023/2024 рік

Последние отзывы о садиках Киева

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Детский сад №736 ГП Антонов

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

Відгук
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №460

Дуже задоволені садочком №460 «Яблунька». Тут працюють чудові вихователі, які дійсно люблять дітей і знаходять підхід до кожного. У групах завжди панує тепла та...

каталог садиков Киева