вхід через Google

 

авторизація

Раскрыть карту
Отзывы (8)
от

Tilley willy
Підхід до дітей, увага, турбота, вагомий внесок у розвиток дитини це все можна сказати про дитячий центр - "Тілі Вілі".
Перший садочок який ми почали відвідувати став для нас негативним досвідом, Артемій зовсім не хотів його відвідувати. "Тілі Вілі" нам рекомендували наші знайомі, наше знайомстово з "Тілі Вілі" відбулося просто чудово.
В центр ми почали ходити з великим задоволенням, у дитини з'явилося бажання вчитися, спілкуватися, дружити. Коли вдома ми виконуємо різні творчі завдання, дитина постійно згадує дитячий центр, приємно бачити дитину яка ходить на навчання, як на свято, для нас батьків це дуже важливий момент, оскільки саме в такому віці головне не нашкодити.
Велику вдячність хочемо висловити за неймовірну роботу з нашою дитиною, педагогам дитячого центу "Тілі Вілі" Валерії Георгіївні та Антону Юрійовичу, за вагомий внесок в розвиток нашої дитини!!!
от

Лучший образовательный центр для деток!
Ходили в Tilly Willy с 3 лет до самой школы. Хотим сказать огромное спасибо!!! В этом году поступили в хорошую школу. На фоне других деток отметила для себя что наш уровень подготовки гораздо выше.
Несколько слов о самом центре: прекрасное чистое отремонтированное помещение в центре города. Волшебные преподаватели. Английский на высоком уровне уже с 2 лет! Творчество - это вообще что-то! Каждый раз уходили с интересной поделкой.

С огромной благодарностью, мама Маши:)
от

Английский язык в киеве
Нашла эту компанию, а точнее их сайт - http://tilly-willy.com/programs/program7/, вычитала, что детей учат английскому и решила отправить своего, дитя.
на данный момент курсы закончились и скажу так, в школе он лучший, в своем классе.
спасибо
от

Хорошая образовательная студия
Моя доченька ходит в эту студию, Tilli Willi, и очень довольна. Её никто там не обижает и весело предоставляют обучательный материал.
от

Курсы английского для детей
Мой сын в данное время проходит обучение английского языка. За каждый урок он все больше узнает новых слов. Мне нравится метод обучения. Это вижу по своему сыну. Молодцы!
от

Обучение английскому языку
недавно моя дочь, Юля, закончила курсы в школе тили вили, и я очень довольна результатом. дочь спокойно читает. ну. может не спокойно, но в разы лучше меня.
разговаривает тоже вроде не плохо, но я не могу оценить, я учила нимецкий.
в школе все понравилось. спасибо!
от

АнглийЛетний интенсив английского языка
Привет все))
Я в прошлом году записывал своего ребенка на "Летний интенсив английского языка" и в этом году хочу.
Преподаватели образованные, иными словами не тупые, и всегда находят подход к детям. Мне это нравится, что к каждому свой подход. Потому что все дети разные и кто-то чего-то не понимает. как остальные и ему нужно по другому это розъяснить и как раз, эти преподаватели находят такие подходы.
от

Английский язык
привет всем)
недавно только закончились курсы по английскому языку, для моего ребенка, все просто класс)
преподаватели очень позитивны и хорошо относятся к ребенку, мне это нравится)

Последние отзывы о садиках Киева

Не рекомендую!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №467

Садок відверто поганий . Не рекомендую однозначно віддати дітей до цього садочку . Завідуюча амеба все , що робиться в садочку це за кошти батьків. Графік роботи з...

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Детский сад №736 ГП Антонов

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

каталог садиков Киева