вхід через Google

 

авторизація

Раскрыть карту
Отзывы (4)
от

відгук про детсадик №11
Мы рекомендуем этот садик всем родителям, потому что он действительно помогает детям развиваться и готовиться к школе. Наши дети учатся с удовольствием.
от

Спасибо за теплые слова
Ирина! Спасибо за теплые слова в адрес садика № 11 и его сотрудников.
Я тоже посещала этот садик. Только несколько позже - с 1968 по 1972 годы. До сих пор помню имена моих первых воспитателей. Сколько сил, тепла, любви они отдавали детям. Какой дружный был коллектив. Воспитатели были настоящими профессионалами.
Мои мама и бабушка также работали в этом детском саду: мама- музыкальным руководителем, бабушка - заведующей. Помню сколько сил они вкладывали в свою работу. Он пользовался заслуженной славой. В него ходили дети многих артистов - А.Роговцевой, В. Заклунной, Алялина идр. Надеюсь, что сейчас в нем также тепло, уютно.
Удачи ее директору.
от

Мой детский сад № 11
Мой детский сад!

Этот дорогой моему сердцу детский сад выпусти много достойных людей нескольких поколений.
Самые теплые и лучшие воспоминания моего детства по 1952 год связаны у меня с этим замечательным, вторым моим домом!
Никогда не забуду буйный своей растительностью фруктовый сад, в который нас водили на прогулку (через переулок, которого теперь нет на карте).
Не могу без слез вспоминать заботливых и ласковых воспитателей и нянечек, которые даже пели деткам (и мне лично) колыбельные и песни тех времен, буквально, по нашему заказу, когда была необходимость ночевать в группе. И делали они это очень искренне и бескорыстно, как родные близкие люди!
Не помню, чтобы я или другие детки плакали, когда нас приводили по утрам в родной садик. Летом нам часто устраивали обеды прямо во дворе, на веранде, на свежем воздухе и, среди цветов, помню, даже, именно красивую посуду, съедалось все и нам, было весело! Родители, в то сложное послевоенное время, даже имели возможность получать в садике обеды на ребенка, если он отсутствовал в садике по болезни. Очень качественное питание было и бесплатное.
Очень хочется и вериться, что когда-то родные и старые стены моего садика сохранили и приумножили многолетние традиции воспитания наших маленьких граждан в душевном тепле, светлой любви и заботе, в которых они очень нуждаются. И пусть каждый чиновник, от которого зависит благосостояние такого важного своей миссией, с 1936 года и, уважаемого учреждения, как Детский садик №11, и все сотрудники Д\сада сделали все возможное и не возможное, что бы сейчас и, спустя годы воспитанники Садика всегда вспоминали его с любовью, как свой второй родной дом, в котором они были счастливы!
Жаль, что нет традиции, организовывать встречи выпускников в ДС, сколько можно было бы вспомнить и душевно поделиться со своими сверстниками трепетными детскими воспоминаниями о том хорошем, что делало нас людьми!
С наилучшими пожеланиями всем!
Ирина К.
Посещала САДИК с 1949 по 1952 годы.
от

логопед-дефектолог
ОСВІТА
• У 2007 році з відзнакою закінчила Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1
• У 2012 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і здобула ступінь бакалавра по спеціальності українська мова та література на факультеті української філології та журналістики
• У 2012 році отримала дисплом спеціаліста з відзнакою на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології у Камянець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка по спеціальності Корекційна освiта. Олігофренопедагогіка.
• У 2013 році з відзнакою закінчила магістратуру Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка по спеціальності викладач Корекційної педагогіки

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
З вересня 2013 року працюю логопедом (діти з синдромом Дауна, РДА, Ффнм, ЗНМ, РВ, Алалія)


ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
У 2007 році здобула ІІ розряд з волейболу за Єдиною Всеукраїнською спортивною класифікацією, і отримала звання громадського інструктора та судді ІІІ категорії. Маю подяку за участь у Всеукраїнському конкурсі соціальної реклами. Брала участь в олімпіадах та конференціях, зокрема отримала: сертифікат міжнародної науково-практичної конференції студентів та магістрантів «Молоді науковці Полілля: здобутки та перспективи досліджень» за доповідь «Дослідження операцій мислення у молодших школярів з вадами інтелекту»; грамоту та сертифікат Білоруського державного університету імені Максима Танка у конкурсі «Научно-методичесский проэкт» на IV республіканській студентській олімпіаді по корекційній педагогіці та спеціальній психології (1-2 грудня 2011 р.) у м. Мінськ; почесну відзнаку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за досягнення в оволодінні професією олігофренопедагога, логопеда, вчителя дітей з вадами розумового розвитку і особистісний внесок у забезпечення високого рейтингу закладу упродовж навчання (24.05.2012 р); Сертифікат І Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених за напрямком «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» у Сумському державному педагогічному університеті за доповідь «Актуальність проблеми ранньої педагогічної корекції порушень інтелектуального розвитку» (25-26 квітня 2013 р.) та ін.
На протязі 2014-2015 рр. відвідувала конференції, лекторії та майстер класи щодо роботи з дітьми з різними нозологіями (Ффнм, ЗНМ, синдром Дауна та ін.).
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Характер урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичлива, комунікабельна, вмію аналізувати та логічно мислити.
ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
• Вільно володію російською мовою, базово англійською. Рідна мова – українська.
• Практичний досвід роботи з комп’ютером.

Последние отзывы о садиках Киева

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Детский сад №736 ГП Антонов

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

Відгук
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №460

Дуже задоволені садочком №460 «Яблунька». Тут працюють чудові вихователі, які дійсно люблять дітей і знаходять підхід до кожного. У групах завжди панує тепла та...

каталог садиков Киева