вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №89

от

Подяка
Прекрасний ,невеличкий і майже домашній. дитячий садок!!!!!!!Його відвідували мої діти.а тепер і онуки.Прекрасні вихователі і найсмачніша їжа,приготовлена на дитсадковій кухні!!!!!!!