вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №325

от

Гарний садочок
Гарний і чудовий садочок. Я пропрацювала три роки тільки теплі та приємні спогади у мене. Дуже вдячна завідуючій Олені Володимирівні .Скільки вкладено нею сили та старання.Толерантна людина.!Шановні колеги ! Вітаю вас зі святом дошкільників! Наша робота важка і не завжди з приємними відгуками.Але добрих слів та спогадів ми маємо більше.З повагою мама випускника цього садочка.