вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок школа Барвінок

от

Гарний дитячий садок.
Ходимо до Барвінка другий рік. Гарний дитячий садок. Персонал привітний. Вихователі в нас чудові. Дітки їх люблять. Гарний садок. Приводьте своїх дітей. А в принципі скільки людей стільки і думок.