вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок школа Барвінок

от

відгук
Ми вже закінчуємо перший клас , але дуже сумуємо за нашим Барвінком і за своєю Калинкою.Є дуже гарні рядки з пісні Шановні батьки , цінуйте все те , що вкладають у ваших дітей працівники цього закладу.