вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок школа Барвінок

от

порекомендуйте хорошого учителя з барвінка
Доброго дня мамочки..,,моя дитина ходила в цей садочок,вихователі чудові.. я довольна..хочу запитати підскажіть до кого з пидагогів можна звирнутися щоп підтянули дитину до школи у 1клас..плануєм теж іти сюда вшколу...хто з батьків може порекоминдувати вчителя із цієї"" школи-сад барвінок"...буду дуже рада за допомогу