вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №655

от

Це мабуть система
Зайшла по справам до медсестри, але адекватної відповіді не отримала, мене назвали ,,дєвочкой''та збентежили неприємним запахом алкоголю.
Тепер я вірю ,що продукти, як мені розповідали, з садочку виносять