вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №131

от

Садок скромний, але вихователі чудові
Висловлюю свою подяку вихователю ясельної групи Антоніні Василівні, вона вже випустила двох моїх синочків, дуже добра і спокійна жінка, любить діток, а це основне в роботі з малими дітьми.