вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №441

от

Очень довольна садиком
Моя дитина ходила до цього садочку. Рік назад закінчили.
Завжди з посмішко йшли зранку, не виникало ніяких конфліктів.
Дуже сумує за вихователем і друзями.