вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №117

от

Чудовий садок!
Вимушено переїхали.
Дуже ЖАЛЬ, що перевели дитину з цього садочка!
Садок цей маленький, затишний, привітний, колектив та керівництво - ЧУДОВЕ!
Дуже шкодуємо і сумуємо!