вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №25 Калинка

от

Відгук
Чудовий садочок!!! Всі працівники професінали своєї справи. Директор закладу, гарна людина яка йде на зустріч батькам в міру своїх можливостей. Садочком задоволенні, а з деякими коментарями не згідна. Даний заклад рекомендую.