вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №381

от

Рекоменую
В мене відвідували цей садочок 2 дитини.
Хочу велике дякую сказати Ірині Леонідівній, Пікульській Людмилі Володимирівній.
Дякую, коли дитина біжить до Вас обніматися... це самий високий рівень садочка-вихователів!