Однозначно садочок не рекомендую!!!! У садочку твориться бардак, починаючи з завідуючої,яка не приймає жодних мір на скарги,не приймає жодних адекватних рішень і взагалі не відповідає займаній посаді. В садочку страшні побори, вихователі вимагають від батьків купувати товари і предмети,які не є дитячими потребами, на будь який протест чи не погодження, відразу все відображається на дитині. До роботи безвідповідальні, принижують і ображають дітей. Інформації маю дуже багато, нажаль всю сюди не викладу.
Хочу застерегти батьків, від цього горе садка .
Обходьте 10-ю дорогою цей садок, якщо хочте зберегти собі нерви а дитині психіку.
🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑