Особисто хочу відмітити завідуючу Тамару Борисівну, дуже приємна, грамотна і інтелігентна людина. Дитина ходить з величезним задоволенням . Різноманітне меню, готують смачно. Вихователі приємні, виховані і чуйні. Особлива подяка вихователю Лесі Романівні, дитина її просто обожнює.
Однозначно рекомендую даний садок 👍