Не сподобався цей садок ні дитині, ні мені!!!
Дитина проходила майже 4 місяці, постійно скаржилася на вихователя, що та кричить і грубо поводить себе.Вранці страшні істерики, вихователі не зустрічають дитину, зі словами заходь бо в мене немає часу або ж,дітей 3х річного віку ми не зобов'язані зустрічати,заявляють вони.
Одним словом ЖАХ, і що саме головне вони не бояться завідуючої, ведуть себе наче вони королеви.Завідуюча слабо характерна жінка, якій там не місце. Перевели дитину в Журавоньку, все СУПЕР,дитина ходить із задоволенням ♥️