вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №73

от

Не дуже
У цьому садочку, мабуть, лише дві групи дійсно хороші 5-та і 7-ма. Коли приходиш за дитиною і бачиш, як в інших групах ставляться до дітей, то складається не найкраще враження.