Добрий день!
Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни!
"Людина" психічно не здорова, не адекватна. За місцем проживання кидається на людей, зі своїм сином (Бондаренко Павло Сергійович) побили сусідів, стареньку жінку та сина інваліда, підтвердженням є відкриті кримінальні справи. Наразі після розірвання шлюбу привела чоловіка-гіганта, який до сусідів відноситься агресивно, хоча стверджує що він орендує кімнату у Бондаренко Інни Анатоліївни! Питання:"Де сплата податків?!" Батьки діточок скаржаться на неповагу, хамство, неврівноваженність.
Чи має право ОСЬ ЦЕ займати дану посаду, працювати з діточками? Чи можуть Батьки бути впевнені за спокій, безпеку і т.п. для своїх дітей?!