вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №75

от

Не ведіть дітей в цей садочок
Привела дитину в цей садок, бо наш був закритий на канікули, а 75 був черговий на місяць. Поводила дитину туди півтори тижні і зі скандалом забрала. Вихователь просто хамло, дозволяє розмовляти з дітьми як к знаками, хамськи себе себе з батьками.
До дітей в цьому садочку відносяться ЖАХЛИВО і нажаль деякі батьки які відвідують його постійно цього не бачать. Зранку привела сина, переобувався в роздягальні, ніхто до нас не виходив ( але то таке) через пару хвилин вийшла вихователька з наїздом на сина, та ще й таким тоном жах - « ТЕБЕ ЩО .. вітатись не вчили? Треба казати добрий ранок». Я вихователю сказала, що ми тільки зайшли, він ще не заходив в группу в вас не бачив. Вона з таким обличчям на мене подивились, наче я в неї гроші вкрала. Син зайшов в группу, я вже спустилась вниз з другого поверху, виходити на вулицю, а за мною малий з істерикою « мама забери мене» поки я буда внизу, і піднімалась в группу, ніхто за дитиною не спустився, а потім взагалі виявилось, що навіть і не знали що дитина пішла з Группи. Заспокоївши, все ж таки пішла, але вже на вулиці, коли махала ручкою дитині у вікно, почула як вихователь просто аж голос зриває на дітей, а потім конкретно на мою дитину. З криком « ти що не зрозумів, я тобі що сказала, зайшов швидко, ти тупий ?» зватанула за руку і потягнула в группу. Я не думаючи забігла в группу, забрала речі і більше дитину туди не водила.
Вихователю все одно. ЗАВІДУЮЧА ЗВОНИЛА, спитати чи буду я водити дитину впринципі, завідуючій начхати на те, що відбувається в садочку.
НЕ ВЕДІТЬ ТУДИ СВОЇХ ДІТЕЙ