вхід через Google

 

авторизація

Отзыв пользователя

Дитячий садок №281 Журавлик

от

Відгук
Досвід із цим дитячим садком був вкрай негативним, ми поїхали з міста і таким чином попрощалися з цим д/с - Слава Богу (на інший змоги не було міняти, бо поруч д/с очно не працюють в нашому районі). Зіткнулися з непрофесійним ставленням персоналу, відчутною упередженістю та поділом дітей на «улюбленців» і всіх інших. Замість підтримки та пошуку спільної мови створювалася напружена атмосфера. І це я ще не пишу тут конкретні прізвища та імена вихователів. Дитина розповідала, що вихователь бив дітей і казав не казати про ніколи, типу це секрет.

Також неприємно здивувало, що працівники спілкуються російською мовою з дітьми та між собою (а це порушення Закону про мову), а рівень комунікації та грамотності, на мою думку, не відповідає тому, чого очікуєш від працівників дошкільного закладу.

Окреме занепокоєння викликає перебування безпритульних собак на території садочка.

Особисто я не можу рекомендувати цей заклад іншим батькам.

Але якщо Ви хочете після відвідування цього д/с витратити купу коштів на відновлення дитини, то ходіть. Бо моя дитина почавши відвідувати інший дошкільний заклад, довго боялася, що там буде так само.