вхід через Google

 

авторизація

Раскрыть карту
Отзывы (11)
от

Не рекомендую!
Садок відверто поганий . Не рекомендую однозначно віддати дітей до цього садочку . Завідуюча амеба все , що робиться в садочку це за кошти батьків. Графік роботи з 8.30 до 19.00, а по факту в 17,30 забираєш на тебе дивляться, як на ворога суспільства . До садочку батьків не пускають кожного разу нові причини, але якщо треба мити вікна , фарбувати , ремонтувати , привозити щось за кошт і сили батьків то без питань . По харчуванню готують не погано , але порція відверто мала , така інформація бо бачила це своїми очима коли мили вікна в групі . Всю зиму генератора не було , просили не приводити дітей або можна на пару годин . Генератор заявися від міста , але стоїть вже 3 місяць під садочки. Сховище зроблено суто за кошти батиків і все одно холодне і сире . І саме приємне вашій дитині можуть не зробити випускний . Тому що із - за 3-4 дітей паритись не треба , хоча в сусідній групі був випускний і можна було преднати їх до групи . Але Ви можете розраховувати що ваша дитина пограє в прикрашеному залі після цих дітей . Це просто позор !
от

детсадик №467 понравился
Неожиданно приятное место.
от

1 из 1 человек нашли этот отзыв полезным
рабочий персонал !
Уважаемый директор садика!!!
Уважаемые сотрудники детского сада!
Хочу обратиться к вашей совести. Как вам не стыдно курить возле територии детского сада. Каждий день я наблюдаю картину: стоит группа женщин-девушек, или по одному выбегают за гаражи и курят. Это мало того, что противозаконно (за это предусмотрен штраф), так еще и неэтично. Вы же работаете с детьми! Почему они должны дышать вашим дымом. Куда смотрит деректор? Вы ведь не можете не знать о таком поведении своих подчиненных.
Если не отреагируете, то буду писать жалобу в управление образования.
от

Отличный садик!!
Заведующая поменялась, очень хорошая, добрая и отзывчивая женщина!!! Пообщавшись с ней приходит понимание того что она очень любит деток и все добровольные взносы которые получает садик безсомнений идут на нужды садика и всё делается для деток )))) Воспитатели все хорошие абсолютно, с детками все занимаются и если я рожу еще 3-его ребёнка я отдам его только в этот сад!!!!
от

ПРО САД
Во первых в саду поменялась заведующая А в прочем садом я довольна
от

садочок
Шановна пані Олено!(відгук від 21.05.2013) можливість забрати діток у передсвяткові дні залежить не тільки від бажання вихователів піти раніше, (а саме о 15.00 додому), а і від роботодавців батьків, які дотримуються законодавства. Відповідно до статті 53 КЗпП: Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників, скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. Тому постає логічне питання: законодавство у нас не для садочків? А про "добровільні" побори, взагалі окреме питання.... Вихователями задоволена.
от

Мне нравиться этот сад
Дорогие мамочки! В каждом садике просят родителей чтонибуть приобрести в группу, но силой Вас никто не заставляет этого делать, райвно к сожалению на данный час никакому садику ничего не выделяет. Вот и приходиться родителям покупать ковры, посуду и т.д. Ну, а воспитатели очень порядочные люди, а если и попросили забрать пораньше детей, то это бывает в праздничные дни, тогда гогда и Вам хочеться уйти пораньше с работы. Моему сыну ещё год в садике находится, а он уже многое знает, даже то,что я неожидала. Спасибо воспитателям Елене Ивановне и Марине Дмитривне. Приходите в сад и Вы непожалеете.
от

про деньги
незнаю про какие от1000 до 5000 идёться речь если я при поступлении платила 500 грн вот этой весной да и заведующая нормальная женщина знаю её уже давно у меня сын в этот сад ходил идоця ходита где сейчас ненадо денег за школу № 95 не интересовались
от

сад
сад как сад просто некоторые не видали отношение воспитатилей илисами нерозабрались в сибе
от

про сад
Дорогие мамочки,у кого осуществилась мечта стать матерью,
не советую здавать в этот сад! по той простой причине
что детей не подготавливают к школе это раз
плохое питание это два,будут просить родителей заберать детей пораньше,а летом не приводить вообще, а есле всетаки вы туда пойдете
то готовтесь при поступлении дать от 1000 до 5000
зависет от того кем роботают родители, сдавать на електро-чайники,покупать каструли ,ченить плиты в столовой,сдавать на ковры,и делать ремонты то чего родители не обязаны.желаю успехов в выборе садика
от

самый плохой садик на нивках
В этом садике самое плохое питание! Детям дают по половинке сосиски или по пол яйца. О фруктах вообще речь не идет! Заведующая вообще зажралась, ей наверное пора на пенсию! Или пусть наведет порядок со своим коллективом, чтобы меньше сумки домой тягали!!!

Последние отзывы о садиках Киева

Не рекомендую!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №467

Садок відверто поганий . Не рекомендую однозначно віддати дітей до цього садочку . Завідуюча амеба все , що робиться в садочку це за кошти батьків. Графік роботи з...

Частинка нашої родинної...
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №767

Наші дві донечки із великим задоволенням відвідували цей дитячий садочок. Для нашої родини він став особливим місцем, де діти росли, навчалися, знаходили друзів і...

Відгук про приватну школу...
Star10Star10Star10Star10Star10

MONTESSORI SCHOOL

Зараз проходимо підготовку до школи в 0 класі в Монтессоріскул.Постійно відправляють фото що роблять діти, дуже-дуже багато презентацій по математиці, біології,...

ДИРЕКТОР НЕ АДЕКВАТ!!!
Star10Star00Star00Star00Star00

Детский сад №284

Добрий день! Пишу Вам, з приводу поведінки директора ДС 284 Святошинського району м.Київ, Бондаренко Інни Анатоліївни! "Людина" психічно не здорова, не адекватна. За...

Не функціонує
Star10Star10Star00Star00Star00

Детский сад №736 ГП Антонов

Садок чомусь не функціонує, хоча територія повноцінно обслуговується за кошти державного підприємства, тобто за рахунок платників податків

Найкращий садок
Star10Star10Star10Star10Star10

Детский сад №739

Хочу висловити щиру подяку дитячому садочку за турботу, професіоналізм та любов до дітей! Особливо цінно, що в закладі є сучасне та комфортне укриття, де діти...

каталог садиков Киева