Садок відверто поганий . Не рекомендую однозначно віддати дітей до цього садочку . Завідуюча амеба все , що робиться в садочку це за кошти батьків. Графік роботи з 8.30 до 19.00, а по факту в 17,30 забираєш на тебе дивляться, як на ворога суспільства . До садочку батьків не пускають кожного разу нові причини, але якщо треба мити вікна , фарбувати , ремонтувати , привозити щось за кошт і сили батьків то без питань . По харчуванню готують не погано , але порція відверто мала , така інформація бо бачила це своїми очима коли мили вікна в групі . Всю зиму генератора не було , просили не приводити дітей або можна на пару годин . Генератор заявися від міста , але стоїть вже 3 місяць під садочки. Сховище зроблено суто за кошти батиків і все одно холодне і сире . І саме приємне вашій дитині можуть не зробити випускний . Тому що із - за 3-4 дітей паритись не треба , хоча в сусідній групі був випускний і можна було преднати їх до групи . Але Ви можете розраховувати що ваша дитина пограє в прикрашеному залі після цих дітей . Це просто позор !